02 червня 2021 р. співробітники університету вітали вихованців підшефного Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 8» із Днем захисту дітей

Національний фармацевтичний університет екскурсія

02 червня 2021 р. університет радо приймав вихованців Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 8» із привітаннями та подарунками до Дня захисту дітей.

У стінах НФаУ для них був підготовлений цікавий та пізнавальний захід, на якому школярі занурилися у цікавий світ «цариці наук» – хімії. Разом із доцентом кафедри технологій фармацевтичних препаратів Сергієм Степаненко, як справжні технологи фармацевтичного підприємства, зробили штучну червону ікру.

Після «хімічного» туру свята вихованців підшефної «Харківської спеціальної школи № 8» запросили до Студентського ресторану «Misce.Da.Signa», працівники якого, на чолі з директором харчувального комплексу Оленою Шишкіною та шеф-кухарем Сергієм Світличним, привітно зустрічали та пригощали чудовими та смачними стравами.

Діти школи № 8 отримали від свята багато позитивних вражень!

Сподіваємося, що такі зустрічі у стінах НФаУ стануть ще однією доброю традицією університету.

Національний фармацевтичний університет екскурсія  Національний фармацевтичний університет екскурсія  Національний фармацевтичний університет екскурсія