Вебінар “Проектирование фармацевтических производств согласно GMP и ISPE. Экспертная оценка проекта (DQ)”

вебінар "Проектирование фармацевтических производств согласно GMP и ISPE. Экспертная оценка проекта (DQ)"

14.05.2021 – 27.05.2021 компанією «ENGENIUM GROUP» https://www.facebook.com/engenium.pro/ спільно с кафедрою технологій фармацевтичних препаратів https://www.facebook.com/Technologies.of.Pharm.preparations/ Національного фармацевтичного університету було проведено цикл лекцій в онлайн форматі у рамках вебінара “Проектирование фармацевтических производств согласно GMP и ISPE. Экспертная оценка проекта (DQ)”.

Даний вебінар складався із 7 лекцій, що спрямовані на

– ознайомлення із основними вимогами до розробки нового фармацевтичного виробництва;

– визначення вимог до технічного завдання на проектування;

– представлення практичних прикладів розробки концептуального проекту;

– вивчення комплексних проектних рішень при проектуванні асептичної продукції та виробництва твердих лікарських форм;

– експертну оцінку проектної документації;

– технологічні аспекти розробки твердих лікарських форм.

Основними слухачами вебінару стали студенти старших курсів, які навчаються в України за освітньою програмою «Технологія фармацевтичних препаратів» та «Біотехнологія»:

Національного фармацевтичного університету (м. Харків);
ДВНЗ Українського державного хіміко-технологічного університету (м. Дніпро);
Державного університету «Одеська політехніка» (м. Одеса);
ДЗ «Луганського державного медичного університету» (м. Рубіжне);
Інституту хімічних технологій СНУ ім. В.Даля (м. Рубіжне);
Київського національного університету технологій та дизайну (м. Київ);
Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів).

Вебінар також зацікавив наших колег із-за кордону, що представляють освітні програми «Фармація», «Технологія фармацевтичних препаратів» і навчаються в наступних учбових закладах:

Білоруський державний медичний університет (м. Мінськ, Білорусь);
Казахський національний медичний університет ім. С.Д. Асфендіярова (м. Алмати, Казахстан);
Ташкентський фармацевтичний університет (м. Ташкент, Узбекистан).

Із доповідями щодо питань проектування та фармацевтичної технології виступили:

генеральний директор компанії «ENGENIUM GROUP» Віктор Володимирович Зайченко;
керівник відділу якості і стандартів GxP «ENGENIUM GROUP» Юлія Ігорівна Любунь;
д.фарм.н., професор кафедри технологій фармацевтичних препаратів, Академік Національної академії наук вищої освіти України, Заслужений професор НФаУ Гладух Євгеній Володимирович.
Модератором вебінару був Кухтенко Олександр Сергійович (д.фарм.н., професор, завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів НФаУ).

Завдяки проведеному вебінару, більше ніж 200 зареєстрованих учасників отримали якісні практичні навички в інженерних та технологічних питаннях фармацевтичній галузі.

Сертифікати учасника вебінару можна отримати за посиланням: