7 вересня 2021 р. відбулася зустріч щодо дисциплін вільного вибору

Відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 1-5 курсів освітньої програми “Технології фармацевтичних препаратів” з деканом факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Наталією ЖИВОРОЮ, а також завідувачем кафедри технологій фармацевтичних препаратів Олександром КУХТЕНКО. Головна мета цієї події полягала в обговоренні процесу вибору студентами дисциплін вільного вибору.

Під час зустрічі були виголошені промови керівників факультету та кафедри, в яких була акцентована важливість правильного підходу до вибору дисциплін, який б відповідав особистим інтересам та майбутнім кар’єрним цілям кожного студента. Основна мета полягала у наданні належної підтримки у процесі прийняття рішення, яке б було обдуманим та відповідальним.

Після формальної частини заходу студенти отримали можливість для діалогу, під час якого вони мали змогу поставити запитання та отримати консультації від експертів. Ця платформа сприяла збагаченню розуміння, як обраний спектр дисциплін може впливати на їхнє навчання та майбутнє кар’єрне зростання.

Для студентської спільноти зустріч із деканом факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, разом з завідувачем кафедри технологій фармацевтичних препаратів, стала вагомим та важливим внеском. Вона надала певний настановчий напрямок та цінні вказівки щодо вибору дисциплін вільного вибору, сприяючи більш обдуманому підходу до навчання та майбутньої кар’єрної планування.