Солдатов Дмитро Павлович

Солдатов Дмитро ПавловичСолдатов Дмитро Павлович     Солдатов Дмитро Павлович     Солдатов Дмитро Павлович

 

Доцент кафедри технологій фармацевтичних препаратів, кандидат фармацевтичних наук

Освіта: Закінчив у 2005 році Національний фармацевтичний університет за спеціальністю «Технологія фармацевтичних препаратів» та здобув кваліфікацію інженер-технолог

Наукові звання та ступені: У 2011 р після закінчення аспірантури був присуджений учений ступінь кандидата фармацевтичних наук (Ph.D.), а в 2020р. звання доцента кафедри технологій фармацевтичних препаратів НФаУ.

Трудова діяльність: Працює в Національному фармацевтичному університеті з 2006 року. Спочатку старший лаборант, а потім аспірант, асистент кафедри промислової фармації, технологій фармацевтичних препаратів. Виконував обов’язки матеріально-відповідальної особи (2013-2019), секретаря Екзаменаційної комісії спеціальності «Технології фармацевтичних препаратів» (2014-2019), виконує обов’язки відповідального за сайт кафедри (2012- по теперішній час), відповідального за профорієнтаційну роботу (2012- по теперішній час).

Проводить наукові дослідження щодо розробки складу та технології таблеток, капсул, льодяників, м’яких лікарських форм, супозиторіїв різної фармакологічної дії, розробки технології екстракції лікарської рослинної сировини. Результати досліджень представлені у вигляді доповідей на наукових конференціях, статей у фахових та спеціалізованих виданнях, що включені до наукометричної бази Scopus, тез доповідей.

Має 64 публікації, з них 60 наукових та 4 навчально-методичного характеру, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях.

Розроблено (2017 р.), впроваджено дистанційний курс «Промислова технологія лікарських засобів», який пройшов сертифікацію НФаУ у 2019/2020 н.р.

Отримав сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти на рівні В2 з англійської мови Cambridge Assessment English у 2019 році.

Print Friendly, PDF & Email