Січкар Антоніна Анатоліївна

Січкар Антоніна Анатоліївна

Січкар Антоніна Анатоліївна Січкар Антоніна Анатоліївна  Січкар Антоніна Анатоліївна

 

СІЧКАР Антоніна Анатоліївна — доцент кафедри технології фармацевтичних препаратів НФаУ, кандидат фармацевтичних наук (2001), доцент (2003).

Народилася 25 квітня 1975 року в м. Рубіжне Луганської області.

У 1997 р. закінчила Українську фармацевтичну академію (УкрФА, м. Харків), отримала кваліфікацію спеціаліста інженера-технолога за спеціальністю “Промислова фармація”.

У 2000 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук «Розробка складу та технології лікарського препарату для ветеринарії у вигляді паличок на основі фуразолідону та діоксидину» (наук. керівник – проф. П.Д. Пашнєв).

Науково-дослідна робота присвячена створенню лікарських і ветеринарних препаратів різної направленості дії у вигляді твердих лікарських форм.

Під керівництвом доц. А.А. Січкар у 2008 р. захищена одна кандидатська дисертація Н.А. Домар «Розробка складу та технології таблеток на основі порошку вичавок винограду культурного та метилурацилу».

У НФаУ доц. А.А. Січкар виконує обов’язки відповідальної за ОПП «Технології фармацевтичних препаратів». На кафедрі ТФП викладає дисципліни «Промислова технологія лікарських засобів», «Промислова технологія фармацевтичних препаратів», «Промислова технологія синтетичних субстанцій» та ін.

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України у номінації «За наукові досягнення» (2003).

Print Friendly, PDF & Email