6-8 березня 2024 р. – кафедра прийняла участь у конференції “FORTHEM”

First Annual FORTHEM conference FORTHEM – For the Future
March 6-8, 2024

З гордістю ділимося успіхом нашої команди Дмитра Солдатова, Віталія Ільєнкова та Олександра Кухтенка, які вразили учасників на конференції FORTHEM! 🎓✨

🔬 Наша доповідь “Navigating the AI Landscape: Comprehensive Applications in Drug Development and Pharmaceutical Dosage Formulation” підкреслила, як штучний інтелект революціонізує фармацевтичну галузь.

📆Наші науковці представили розробки, що відкривають нові горизонти у фармацевтиці, демонструючи лідерство університету у цій галузі.

👏 Вітаємо нашу команду за їх вклад у науку та за натхнення, яке вони приносять майбутнім поколінням фармацевтів.

💼 Цікавитесь фармацією? Ваш шлях до передових досліджень починається тут, у Національному фармацевтичному університеті.

6-8 березня 2024 р. - кафедра прийняла участь у конференції "FORTHEM"

6-8 березня 2024 р. - кафедра прийняла участь у конференції "FORTHEM" 6-8 березня 2024 р. - кафедра прийняла участь у конференції "FORTHEM"

6-8 березня 2024 р. - кафедра прийняла участь у конференції "FORTHEM"