07 березня 2024 р. – відбулася зустріч з інженером-технологом харківського фармацевтичного підприємства Хімфармзавод “Червона зірка”

Ми в захваті від того, що наука, практика та теорія нерозривно пов’язані в Національний фармацевтичний університет. Офіційно .
Постійне проведення конференцій, круглих столів, семінарів, екскурсій, зустрічей між студентами, випускниками, викладачами, науковцями, фахівцями практичної сфери дозволяє розширювати горизонти знань та навичок!!!
От і зараз – на практичне заняття 07.03.2024 до студентів 2 курсу ТФП було запрошено інженер-технолога провідного харківського фармацевтичного підприємства Хімфармзавод “Червона зірка” Олексія Шафрановича.
Олексій розповів про особливості майбутньої професії випускника ОП “Технології фармацевтичних препаратів”, поділився досвідом в питаннях підготовки виробництва, проведення технологічного процесу… І, звісно, відповів на запитання студентів, які стосувалися організації роботи інженера-технолога та майстра цеху, санітарної підготовки виробництва тощо.
Дякуємо нашим друзям – представникам практичної фармації, за допомогу в нашій спільній освітній, практичній та науковій сфері!!
07 березня 2024 р. - відбулася зустріч з інженером-технологом харківського фармацевтичного підприємства Хімфармзавод "Червона зірка" 07 березня 2024 р. - відбулася зустріч з інженером-технологом харківського фармацевтичного підприємства Хімфармзавод "Червона зірка"