14 березня 2024 р. – була проведена зустріч “Випускник НФаУ: історія успіху”

14.03.2024 була проведена зустріч “Випускник НФаУ: історія успіху”, яка була присвячена ОП “Технології фармацевтичних препаратів” .
Уперше на таку зустріч, яка була свого часу запропонована ректором нашого Університету Аллою Анатоліївною Котвіцькою, крім студентів та випускників ми запросили і потенційних абітурієнтів, майбутніх вступників.

В захваті залишились всі –
👍 спікери
Катерина Турліна, випускниця нашої освітньої програми 2008 року, а на сьогодні керівник департаменту української реєстрації фармацевтичної компанії “Дарниця” Дарниця. Катерина, разом із Інною Зима (HR-manager фармацевтичної компанії “Дарниця”) запропонувала цікаві варіанти співпраці та працевлаштування в компанії.
Romio Romio Роман Гуржій, випускник ОП “ТФП” 2011 року, який наразі є консультантом ВООЗ (GMP/GDP), Членом ЄС GDP Association та сертифікованим аудитором ISO 13485:2016
👍 студенти, які змогли побачити яскраві приклади успішного кар’єрного зростання після закінчення Університет, задати питання доповідачам та почути про основні тенденції розвитку фармацевтичної технології;
👍 абітурієнти, які на сьогодні обирають своє майбутнє. І нам приємно буде почути у вересні, на парах, що одним із вирішальних факторів при обранні ОП “Технології фармацевтичних препаратів” була саме сьогоднішня зустріч);
👍 організатори (Відділ організації виховного процесу та соціальних питань, Гарант програми, деканат факультету та співробітники випускаючої кафедри) – бо отримали позитив від спілкування із спікерами, студентами та вступниками)).
Приємним сюрпризом було приєднання до зустрічі наших випускників з інших країн та випускників які працюють в освітніх закладах України…
Загалом на зустрічі були присутніми 146 осіб. Це рекорд!)))
Дякуємо нашим колегам із медичних та фармацевтичних коледжів, які зі своїми студентами приєдналися до Zoom-конференції. Впевнені, ви запам’ятали ті перспективи та можливості, які з’являться у випускників коледжів, коли вони будуть зараховані на ОП “Технології фармацевтичних препаратів”! 😉😉😉
Дякуємо випускникам шкіл та ліцеїв Харкова, Харківської області та Дніпра, що приєдналися. Чекаємо вас на наших наступних зустрічах! Ну а потім- на парах!
Доречі, хто ще не зареєструвався, щоб отримувати найсвіжішу інформацію по нашій ОП – реєстрація продовжується. https://nuphua.adsquiz.io
Спочатку написали про спикерів. А детально не подякували. Вони супер! Чесно. Сьогодні ми разом із Катериною та Романом згадали часи їх студентства… Згадали їх улюблених викладачів, спільних друзів… Згадали все те, що дало їм змогу знайти себе в майбутньому!!!

Ми всіх обіймаємо! Бажаємо мирного неба та ПЕРЕМОГИ!
І дякуємо нашим друзям та ЗСУ!!!