06 березня 2024 р. – Інформація щодо безкоштовного навчання на курсах MOOC

ВИКОРИСТАННЯ ТА НАВЧАННЯ НА КУРСАХ MOOC

За ініціативи МОН України здобувачі вищої освіти НФаУ можуть безкоштовно навчатися на курсах таких MOOC-платформ як: Coursera та Udemy.
Масові відкриті онлайн-курси (MOOC) змінили спосіб навчання та набуття нових навичок. Ці курси пропонують гнучку та доступну платформу для учнів, щоб вони могли взаємодіяти з освітнім контентом з провідних університетів та установ у всьому світі.
Використання курсів MOOC:
Доступність: MOOC зробили освіту більш доступною для різних груп населення, включаючи тих, хто проживає в віддалених районах, осіб з обмеженими фізичними можливостями та тих, у кого обмежені фінансові ресурси.
Гнучкість: Учні можуть отримувати матеріали курсу за їхньою зручністю, що дозволяє їм балансувати свої студії з роботою та особистими зобов’язаннями.
Розмаїття предметів: MOOC пропонують широкий спектр предметів, включаючи гуманітарні науки, точні науки, бізнес та інженерію.
Результати навчання на курсах MOOC:
Збільшення знань та навичок: Учасники курсів MOOC можуть отримати глибокі знання та навички у своїй галузі, що може сприяти їхній кар’єрній мобільності та професійній підготовці.
Здобуття дипломів та сертифікатів: Деякі курси MOOC пропонують можливість отримати диплом або сертифікат завершення курсу, що може бути корисним для подальшої освіти або кар’єри.
Розвиток ключових навичок: Учасники курсів MOOC можуть розвивати ключові навички, такі як самостійне навчання, критичне мислення та співпраця.

Курси MOOC пропонують безліч можливостей для навчання та розвитку навичок для учнів з різних країн та культур. Хоча існують певні виклики, пов’язані з використанням курсів MOOC, вони також пропонують можливості для зміни традиційної системи освіти та розвитку глобальної спільноти.
За даною темою 06.03.2024р. доцентом ЗВО кафедри ТФП Денисом ПУЛЯЄВИМ проведено виховну бесіду з студентами денної форми здобуття освіти групи ТФПм22(4,10д).
06 березня 2024 р. - Інформація щодо  безкоштовного навчання на курсах MOOC