15 лютого 2024 року в разових спеціалізованих радах Національного фармацевтичного університету були захищені дисертаційні роботи аспіранток кафедри технологій фармацевтичних препаратів.

Щиро вітаємо:

Підгайну Валентину Віталіївну, тема дисертаційної роботи «Експериментальне обґрунтування використання крему на основі кори верби білої та цинку для профілактики та лікування алергодерматозів» (Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.076)

Артемову Катерину Олегівну, тема дисертаційної роботи «Обґрунтування доцільності застосування сухого екстракту з пагонів верби сахалінської в якості венотропного засобу» (Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.075)

та керівника дисертаційних робіт проф. Кухтенко Олександра Сергійовича із вдалим завершенням наукових досліджень!

15 лютого 2024 р. були захищені дисертаційні роботи аспіранток кафедри технологій фармацевтичних препаратів 15 лютого 2024 р. були захищені дисертаційні роботи аспіранток кафедри технологій фармацевтичних препаратів