Збірник матеріалів VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології» (7-8 листопада 2019 р.)

7-8 листопада 2019 р. на базі Національного фармацевтичного університету відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології”. Традиційно організаторами виступили кафедри промислової фармації (з 2019 р. технологій фармацевтичних препаратів), біотехнологій та аптечної технології ліків. Цьогорічна конференція присвячена 15-річчю створення кафедр промислової фармації та біотехнології.

Збірник матеріалів VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології

Сертифікат учасника