VI науково-практичної конференції школи молодих науковців ПАТ «Фармак» (листопад 2019 р.)Гнатюк Ольга, Кириченко Владислав, Шпичак Аліна

Кириченко Владислав Анатолійович, факультет фармацевтичних технологій та менеджменту ТФПс15(5,0д)-01, учасник (усна доповідь) VI науково-практичної конференції школи молодих науковців ПАТ «Фармак» «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво», м. Київ, 01.11.2019.

Каніщева Аліна Олегівна Факультет фармацевтичних технологій та менеджменту, ТФПс15(5,0д)-01, учасник (постерна доповідь) VI науково-практичної конференції школи молодих науковців ПАТ «Фармак» «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво», м. Київ, 01.11.2019.

Роменська Карина Сергіївна Факультет фармацевтичних технологій та менеджменту, ТФПс15(5,0д)-01, учасник (постерна доповідь) VI науково-практичної конференції школи молодих науковців ПАТ «Фармак» «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво», м. Київ, 01.11.2019.