14 травня 2021 р. розпочався цикл вебінарів «Проєктування фармацевтичних виробництв згідно з GMP та ISPE. Експертна оцінка проєкту (DQ)»

14 травня компанією «ENGENIUM GROUP» спільно з кафедрою технологій фармацевтичних препаратів НФаУ університету було розпочато цикл лекцій в онлайн форматі у рамках вебінару «Проєктування фармацевтичних виробництв згідно з GMP та ISPE. Експертна оцінка проєкту (DQ)».

Вебінар складатиметься із 7 лекцій, що спрямовані на

– ознайомлення із основними вимогами до розробки нового фармацевтичного виробництва;

– визначення вимог до технічного завдання на проєктування;

– представлення практичних прикладів розробки концептуального проєкту;

– вивчення комплексних проєктних рішень при проєктуванні асептичної продукції та виробництва твердих лікарських форм;

– експертну оцінку проєктної документації;

– технологічні аспекти розробки м’яких лікарських форм.

Основними слухачами вебінару стали студенти старших курсів, які навчаються в України за освітньою програмою «Технологія фармацевтичних препаратів» та «Біотехнологія»:

• Національного фармацевтичного університету (м. Харків);
  • ДВНЗ Українського державного хіміко-технологічного університету (м. Дніпро);
  • Державного університету «Одеська політехніка» (м. Одеса);
  • ДЗ «Луганського державного медичного університету» (м. Рубіжне);
  • Інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне);
  • Київського національного університету технологій та дизайну (м. Київ);
  • Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів).

Вебінар також зацікавив закордонних колег, що представляють освітні програми «Фармація», «Технологія фармацевтичних препаратів» і навчаються в таких освітніх закладах:

• Білоруський державний медичний університет (м. Мінськ, Білорусь);
  • Казахський національний медичний університет ім. С.Д. Асфендіярова (м. Алмати, Казахстан);
  • Ташкентський фармацевтичний університет (м. Ташкент, Узбекистан).

Сьогодні відбулася перша лекція вебінару «Від ідеї – до будівництва нового виробничого майданчика», яку провів генеральний директор компанії «ENGENIUM GROUP» Віктор Зайченко.

На наступних лекціях слухачі зможуть почути виступи Юлії Любунь (керівника відділу якості і стандартів GxP «ENGENIUM GROUP»), Євгенія Гладуха (д.фарм.н., професора кафедри технологій фармацевтичних препаратів НФаУ, академіка Національної академії наук вищої освіти України), Олександра Кухтенка (д.фарм.н., професора, завідувача кафедри технологій фармацевтичних препаратів НФаУ).

Вже сьогодні понад 160 зареєстрованих учасників вебінару отримують якісні практичні навички в інженерних та технологічних питаннях фармацевтичного сектора сфери охорони здоров`я.

Наступна лекція циклу відбудеться 18 травня 2021 р.