18 травня 2021 р. співробітники кафедри та студенти прийняли участь у заходах присвячених до Міжнародного дня музеїв

заходах присвячених до Міжнародного дня музеїв

18 травня у музеї історії НФаУ відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня музеїв, який щорічно відзначається у всьому світі з 1977 р.

Під час урочистостей музей отримав привітання та дарунки від ректора НФаУ Алли Котвіцької.

Музейні фонди поповнилися рукописами наукових робіт засновника та першого ректора НФаУ Миколи Валяшка, які раніше зберігалися на його малій батьківщині – у м. Куп’янськ (аптека №63).

Із професійним святом музейних працівників привітали завідувач кафедри заводської технології ліків Олена Рубан та асистент кафедри органічної хімії Дмитро Лега, які напередодні отримали обласні іменні стипендії в галузі науки.

Зі святом музей привітала і директор наукової бібліотеки НФаУ Наталія Гавриш. Колектив музею історії НФаУ вдячний бібліотеці за багаторічну плідну співпрацю з метою збереження культурного надбання.

Музей НФаУ сьогодні є невід’ємною частиною освітньо-виховного процесу, одним із основних напрямів діяльності якого є вивчення, збереження та популяризація історико-культурної спадщини України, Харківщини, фармацевтичної освіти, НФаУ, формування ціннісних орієнтирів майбутніх фахівців.