8 грудня 2021 р. Новий унікальний проєкт TEST DRIVE ENGINEERING

Test-Drive-Engineering-Module1

Кафедра технологій фармацевтичних препаратів гостинно прийняла учасників Нового унікального проєкту TEST DRIVE ENGINEERING.

Test-Drive-Engineering-Module1
Учні 11 класу отримали можливість спробувати себе у майбутній професії та обрати у якому напрямку технологій фармацевтичних препаратів вони хочуть працювати.

Test-Drive-Engineering-Module1
Сьогодні п’ять учнів 11 класу успішно пройшли Модуль 1 Контроль якості таблеток. Під керівництвом доцента кафедри технологій фармацевтичних препаратів Дмитра Солдатова учні проводили фармако-технологічні випробування таблеток. А саме проводили визначення за параметрами Опис, Розпадання, Стійкість таблеток до роздавлювання, Стираність за методиками Державної фармакопеї України 2-ге видання.

Test-Drive-Engineering-Module1
Під час дружнього спілкування учасники заходу засвоїли специфіку проведення контролю якості таблеток, працювали на сучасному обладнанні, заповнювали бланки документації, знайомились з майбутньою професією інженера-технолога.

Ми були приємно вражені на якому високому рівні майбутні випускники школи проводили випробування, дотримувались методик контролю, користувалися нормативною документацією та заповнювали звіти. Переконані, що і для них це був цінний та корисний досвід.

Також учасники проєкту TEST DRIVE ENGINEERING поспілкувались із завідувачем кафедри технологій фармацевтичних препаратів професором Олександром Кухтенком та проректором з науково-педагогічної роботи Інною Владимировою.

Test-Drive-Engineering-Module1
Реалізовуючи проєкт TEST DRIVE ENGINEERING , ми хочемо у дружній атмосфері з індивідуальним підходом приділити увагу кожному учаснику заходу і надати можливість реалізувати свої прагнення та інтереси, розкрити здібності та зробити свідомий вибір майбутньої професії.