19 листопада 2021 р. проведено Міжвузівський науково-методичний семінар «Перспективні напрямки розвитку Освітньої програми «Технології фармацевтичних препаратів» (спеціальність 226 Фармація, промислова фармація)

Про проведення Міжвузівського науково-методичного семінару «Перспективні напрямки розвитку Освітньої програми «Технології фармацевтичних препаратів» (спеціальність 226 Фармація, промислова фармація) (19 листопада 2021 р.)

На кафедрі технологій фармацевтичних препаратів (ТФП) Національного фармацевтичного університету (НФаУ) 19 листопада 2021 р. був проведений міжвузівський науково-методичного семінару «Перспективні напрямки розвитку Освітньої програми «Технології фармацевтичних препаратів» (спеціальність 226 Фармація, промислова фармація).

У семінарі приймали участь викладачі кафедри ТФП НФаУ (м. Харків) і кафедри фармації та фармакології Донецького національного медичного університету (м. Слов’янськ).

З доповіддю на тему «Проблематика підготовки кадрів для фармацевтичної промисловості» виступив завідувач кафедри ТФП НФаУ, проф. Кухтенко О.С. Свою доповідь на тему «Методичні основи проведення практично-орієнтованого іспиту для здобувачів вищої освіти спеціальності 226 Фармація, промислова фармація» представив завідувач кафедри фармації та фармакології ДНМУ, проф. Хоменко В.М.

За результатами проведення міжвузівського семінару прийнято до уваги необхідність вдосконалення підготовки кадрів для фармацевтичної промисловості і розширення застосування компетентнісного підходу при проведенні практично-орієнтованого іспиту для здобувачів вищої освіти спеціальності 226 Фармація, промислова фармація.