7 вересня 2023 р. зустріч здобувачів ОП “Технології фармацевтичних препаратів” з гарантом і деканом

7 вересня 2023 р. зустріч здобувачів ОП "Технології фармацевтичних препаратів" з гарантом і деканом

7 вересня в режимі онлайн-конференції відбулась зустріч здобувачів ОП “Технології фармацевтичних препаратів” денної та заочної форми навчання із Гарантом освітньої програми проф. Кухтенко Олександром та деканом факультету фармацевтичних технологій та менеджменту доц. Живорою Наталією.
На зустрічі були присутні здобувачі всіх курсів, що навчаються за ОП Технології фармацевтичних препаратів. Декан та Гарант програми привітали студентів із новим навчальним роком, обговорили питання, які виникли у студентства на початку навчального семестру.
Одним із головних питань, що було розглянуто на зустрічі – це вибір вибіркових компонент на освітній програмі.Студенти отримали вичерпну інформацію щодо розміщення презентацій та силабусів вибіркових компонент і висловили свої побажання щодо своєї освітньої вибіркової складової за допомогою анкетування.