11 вересня розпочалася двотижнева програма стажування доцента кафедри технологій фармацевтичних препаратів Дмитра Солдатова в Опольському університеті (м.Ополе, Польща).
Інтенсивні курси із англійської мови організовані як частина проєкту “Пiдтримка спiвпрацi Опольського унiверситету з українськими унiверситетами в рамках Альянсу FОRТHEM”.
Метою академічної мобільності даних курсів є підвищення компетентності та розвиток мовних навичок, необхідних для встановлення міжнародної співпраці, проведення спільних науково-дослідницьких проєктів та сприяння академічній взаємодії.
Продовжуємо підвищувати кваліфікацію співробітників для покращення навчання наших здобувачів!

11 вересня 2023 р. початок стажування доцента Дмитра Солдатова в Опольському університеті (м.Ополе, Польща) 11 вересня 2023 р. початок стажування доцента Дмитра Солдатова в Опольському університеті (м.Ополе, Польща) 11 вересня 2023 р. початок стажування доцента Дмитра Солдатова в Опольському університеті (м.Ополе, Польща) 11 вересня 2023 р. початок стажування доцента Дмитра Солдатова в Опольському університеті (м.Ополе, Польща) 11 вересня 2023 р. початок стажування доцента Дмитра Солдатова в Опольському університеті (м.Ополе, Польща)