23 листопада 2020 року у ЗОШ № 51 м. Харкова прочитано лекцію «Подорож у світ фармації»

вступ нфау

Для учнів 1 класу школи № 51 м. Харкова доц. кафедри технологій фармацевтичних препаратів Січкар А.А. прочитала лекцію профорієнтаційної спрямованості «Подорож у світ фармації».

Учні ознайомились з відомими лікарськими засобами, завдяки створенню і впровадженню у промислове виробництво яких було врятовано багато життів: ацетилсаліцилова кислота, пеніцилін, мазь «Левоміколь» та ін.

Також проведено вікторину, в якій в ігровій формі було запропоновано відповісти на запитання про лікарські рослини і великих вчених-розробників лікарських засобів, про яких згадувалося в лекції.

Учням надана інформація про спеціальності і освітні програми Національного фармацевтичного університету, можливості працевлаштування після закінчення ВНЗу. Висвітлені переваги отримання знань за освітньою програмою «Технології фармацевтичних препаратів».