27 листопада 2020 року у ЗОШ № 51 м. Харкова відбувся профорієнтаційний захід за темою «Подорож у світ фармації»

вступ нфау

У школі № 51 м. Харкова для учнів 11б класу доцентка кафедри технологій фармацевтичних препаратів Січкар А.А. провела профорієнтаційний захід за темою «Подорож у світ фармації» з конкурсом на краще знання лікарських рослин, на основі яких фармацевтична промисловість виробляє відомі лікарські засоби.

Учні ознайомились з великими вченими, завдяки праці яких високоефективні лікарські препарати допомогли врятувати життя багатьом людям.

Учні отримали інформацію про спеціальності і освітні програми Національного фармацевтичного університету і переваги отримання компетентностей за освітньою програмою «Технології фармацевтичних препаратів».