11 квітня 2023 р. Кураторська година

В той час, коли здобувачі вищої освіти не можуть бути присутніми в аудиторіях Університету, спілкуватися із викладачами з приводу суспільного життя, обговорювати та дискутувати із своїми колегами на різноманітні тематики – важливим аспектом спілкування є кураторські години, які проводять співробітники кафедри із здобувачами.

11.04.2023 була проведена зустріч здобувачів 1 курсу ОП «Технології фармацевтичних препаратів» із своїм куратором – завідувачем кафедри та Гарантом освітньої програми проф. Олександром Кухтенко. Були розглянуті питання нових освітніх компонент, що з’явилися у другому семестрі та по яких здобувачі вже можуть надати характеристику їх викладанню; обговорили питання участі здобувачів у виховних заходах Національного фармацевтичного університету; домовилися про участь у нових освітніх та наукових проектах нашого Університету.

І головне – обмінялися позитивними емоціями!!!