10 квітня 2023 р. Всесвітній день гомеопатії

10 квітня кожного року відзначається Всесвітній день гомеопатії (World Homeopathy Day). Гомеопатія – це вид альтернативної медицини, що пропонує емпіричне лікування за принципом подібності («подібне лікується подібним»), основою якого є застосування низьких доз тих лікарських речовин, які у високих дозах у здорової людини викликають явища, подібні до клінічної картини захворювання. Метою терапії є вплив на процеси саморегуляції за допомогою препаратів, підібраних індивідуально, з урахуванням реакції організму.

Гомеопатичні принципи розробив лікар з Німеччини Самюель Ганеман у 1796 році. І, хоча ставлення до гомеопатії в світі неоднозначне, Міжнародна медична гомеопатична ліга знаходиться в Нідерландах з 1925 року, зараз до неї входить близько 70 країн світу.

Доцентом закладу вищої освіти кафедри ТФП Антоніною СІЧКАР проведено бесіду з питань гомеопатії зі студентами 4 курсу ОП Фармація групи Фм19(4,10д.)англ.-01, спрямовану на натхнення профілактики захворювань та зміцнення здоров’я.