10-11 лютого 2023 р. захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОП «Технології фармацевтичних препаратів»

10-11 лютого 2023 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти, що навчалися на освітній програмі «Технології фармацевтичних препаратів» спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

36 наших випускників успішно захистили свої роботи і найближчим часом отримають диплом магістра Національного фармацевтичного університету!

Дякуємо нашим випускникам за цікаві доповіді, ґрунтовну підготовку до захисту…

Ваші досягнення в питаннях організації виробництва нових лікарських засобів, розробці складу та технології таблеток, сиропів, м’яких лікарських форм, спреїв… допоможуть фармацевтичній промисловості України.

Впевнені, що наукові розробки по деяким роботам можуть бути продовженні нашими випускниками вже в якості докторантів Національного фармацевтичного університету. Вже на сьогодні більшість із випускників мають друковані наукові публікації за своїми тематиками.

Університет та Ваша випускаюча кафедра щиро вітає Вас, шановні випускники, із успішним захистом!!!

Ми бажаємо вам нових звершень і досягнень! Впевненні, знання, отримані в Університеті стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин у професійній діяльності!