Учасники та переможці. XXVI міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development», м. Харків (НФаУ), квітень 2019 р

XXVI міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development», м. Харків (НФаУ), квітень 2019 р.Постерна секція XXVI міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development», м. Харків (НФаУ), 10-12.04.2019.

Огінська Анна Олександрівна, факультет фармацевтичних технологій та менеджменту ТФПс16(5,0д)-01, диплом I ступеня постерної секції XXVI міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development», м. Харків (НФаУ), 10-12. 04. 2019.

Гнатюк Ольга Олегівна, фармацевтичний факультет Фс16(5,0д)-08, диплом II ступеня секції 6 XXVI міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development», м. Харків (НФаУ), 10-12. 04. 2019.

Шпичак Аліна Олегівна, фармацевтичний факультет Фс15(5,0д)-09, диплом III ступеня секції 6 XXVI міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development», м. Харків (НФаУ), 10-12. 04. 2019.

Кириченко Владислав Анатолійович, факультет фармацевтичних технологій та менеджменту ТФПс15(5,0д)-01, диплом I ступеня секції 6 XXVI міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development», м. Харків (НФаУ), 10-12. 04. 2019.