Сумісні видання кафедри Технологій фармацевтичних препаратів з іншими кафедрами і закладами вищої освіти

Підручники

Технологічне обладнання біотехнологічної та фармацевтичної промисловості: підручник [для вищ. навч. закл.] 2020 р.
Технологічне обладнання біотехнологічної та фармацевтичної промисловості: підручник [для вищ. навч. закл.] М.В. Стасевич, А.О. Милянич, Л.С. Стрельников, Т.В. Крутських, І.Р. Бучкевич, О.І. Зайцев, І.О. Гузьова, О.П. Стрілець, Є.В. Гладух, В.П. Новіков. – Львів: «Новий Світ-2000», 2020. – 410 с.

Технологічне обладнання фармацевтичної та біотехнологічної промисловості: підручник [для вищ. навч. закл.] 2016 р.
Технологічне обладнання фармацевтичної та біотехнологічної промисловості: підручник [для вищ. навч. закл.] М.В. Стасевич, А.О. Милянич, Л.С. Стрельников, Т.В. Крутських, І.Р. Бучкевич, О.І. Зайцев, І.О. Гузьова, О.П. Стрілець, Є.В. Гладух, В.П. Новіков. – Львів: «Новий Світ-2000», 2016. – 410 с.

Навчальні посібники

1. Кутова О.В., Манський О.А., Кухтенко О.С., Сагайдак-Нікітюк Р.В. Процеси та апарати хіміко-фармацевтичних виробництв. Частина 1. [Електронний ресурс] : курс лекцій : навч. посіб. / О.В. Кутова [та ін.]. Харків : НФаУ, 2023. – 172 с.
2. Кутова О.В., Кухтенко О.С., Сагайдак-Нікітюк Р.В., Ковалевська І.В. Математичне моделювання технологічних процесів із застосуванням  Mathcad 14 та MS Excel : навч. посіб. для студ. закладів вищої освіти / О. В. Кутова [та ін.]. Харків : НФаУ, 2023. – 110 с.
3. Загальна хімічна технологія. Приклади вирішення задач з використанням MathCAD та MS Excel : навч. посіб. для студ. закладів вищої освіти / О. В. Кутова, Р. В. Сагайдак-Нікітюк, І. В. Ковалевська ; за ред. к. т. н. доц. О. В. Кутової ; НФаУ. – Х. : НФаУ : Золоті сторінки, 2019. – 128 с.
4. Збірник задач з метрології та основ вимірювань : навч. посібник / уклад.: А.К. Бабіченко, І.Л. Красніков, В.І. Вельма та ін.; за ред. А.К. Бабіченка. – Харків : Друкарня Мадрид, 2021. – 93 с.

Навчально-методична література

1. Вирішення завдань багатокритеріальної оптимізації в однофакторних фармацевтичних дослідженнях [Електронний ресурс] : метод. рек. / Р. В. Сагайдак-Нікітюк, О. В. Кутова ; НФаУ, Каф. менеджменту та публічного адміністрування. – Електрон. текстові дан. – Х. : НФаУ, 2022. – 24 с. – Загол. з титул. екрана. – Бібліогр.: с. 21-22. – 00.00
2. Вирішення завдань багатокритеріальної оптимізації в двофакторних дослідженнях у фармації [Електронний ресурс] : метод. рек. / О. В. Кутова, Р. В. Сагайдак-Нікітюк; НФаУ, Каф. менеджменту та публічного адміністрування. – Електрон. текстові дан. – Х. : НФаУ, 2022. – 26 с. – Загол. з титул. екрана. – Бібліогр.: с. 23-24.
3 Технічні засоби автоматизації : навч.-метод. посібник / уклад.: А.К. Бабіченко, М.О. Подустов, І.Л. Красніков, О.Г.Шутинський, І.Г. Лисаченко, Ю.А. Бабіченко, О.М. Дзевочко, В.І. Вельма, О.В. Пугановський; за ред. А.К.Бабіченка. – Харків : Друкарня Мадрид, 2021. – 217 с.