План роботи СНТ кафедри ТФП 22/23 н.р

План роботи студентського наукового товариства кафедри ТФП на 2022/2023 навчальний рік

Дата проведення

1.

Залучення до роботи СНТ кафедри студентів фармацевтичного факультету, факультету фармацевтичного менеджменту та технологій та факультету з підготовки іноземних громадян. Обговорення плану роботи СНТ кафедри. Збори гуртка.

вересень-жовтень 2022 р.

Відповідальний за роботу СНТ доц. Манський О.А., наукові керівники

2.

Підготовка наукових робіт та участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю, присвяченої 101-річчю Національного фармацевтичного університету

вересень 2022 р.

3.

Обговорення тем наукової роботи студентів-членів СНТ.

4.

Підготовка до участі у VIII міжнародній науковій конференції молодих вчених та студентів «Перспективи розвитку біології, медицини і фармації» (м. Шимкент, Республіка Казахстан)

5.

Підготовка до участі у конкурсі «Кращий науковець СНТ», «Кращий науковий керівник», «Краще студентське наукове товариство НФаУ»

6.

Складання літературних довідок за темами наукових робіт та їх обговорення. Підготовка матеріалів та подання до участі у Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

7.

Підготовка наукових робіт та участь у III Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Youth Pharmacy Science», яка відбудеться 7-8 грудня 2022 р. Виступ з пленарною доповіддю.

8.

Оформлення та захист кваліфікаційних робіт.

листопад-грудень 2022 р.

9.

Збори гуртка.

листопад-грудень 2022 р.

10.

Підготовка до участі в Всеукраїнському конкурі студентських наукових робіт зі спеціальності «Фармація, промислова фармація»

січень-лютий 2023 р.

11.

Підготовка в проведенні Х Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної технології», присвячену 60-річчю з дня народження доктора фармацевтичних наук, професора Гладуха Євгенія Володимировича.

січень-лютий 2023 р.

12.

Оформлення та захист кваліфікаційних робіт. Складання звіту, обговорення підсумків роботи за поточний рік.

березень – квітень

2023 р.