7 вересня 2020 р. зустріч здобувачів вищої освіти ОП “Технології фармацевтичних препаратів” із керівництвом щодо вибору дисциплін

Зустріч здобувачів освітньої програми ‘Технології фармацевтичних препаратів’ з деканом факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, а також завідувачем кафедри технологій фармацевтичних препаратів відбулася 7 вересня 2020 року, на якій обговорили важливе питання – вибір дисциплін вільного вибору.

Під час заходу керівництво наголосило на значущості цього вибору для особистого та професійного зростання кожного студента. Після офіційної частини відбулася дискусія, де студенти мали можливість задати питання та отримати консультації від експертів. Ця зустріч сприяла кращому розумінню важливості вибору дисциплін та його впливу на майбутнє навчання та кар’єру.