7 березня 2023 р. онлайн-лекції “Подорож у світ фармації”

7 березня 2023 р. онлайн-лекції "Подорож у світ фармації"

07.03.2023 р. для здобувачів освіти  7-А, 7-Б, 7-В, 7-Е класів Комунального закладу освіти “Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю” Дніпровської міської ради, завдяки співпраці з Національним фармацевтичним університетом (м. Харків), було проведено дві онлайн-лекції “Подорож у світ фармації”.

7 березня 2023 р. онлайн-лекції "Подорож у світ фармації"

Доцент  ЗВО кафедри  Технологій фармацевтичних препаратів Антоніна СІЧКАР познайомила семикласників з історією виникнення ацетилсаліцилової кислоти, антибіотиків як лікарських засобів. Підкреслила важливість вивчення хімії для майбутніх магістрів фармації. Провела цікаву вікторину про лікарські рослини.

7 березня 2023 р. онлайн-лекції "Подорож у світ фармації"

Висловлюємо подяку вчительці хімії та екології Любові ТРОФИМЕНКО за сприяння у проведенні профорієнтаційної лекції!