5 вересня 2019 р. зустріч студентів освітньої програми “Технології фармацевтичних препаратів” із керівництвом щодо обрання дисциплін вільного вибору

У приміщенні аудиторії зібралися представники студентської аудиторії 1-5 курсів освітньої програми “Технології фармацевтичних препаратів” для важливої заходу – зустрічі з деканом факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, а також завідувачем кафедри технологій фармацевтичних препаратів. Мета цього заходу полягала у обговоренні процесу обрання студентами дисциплін вільного вибору.

Під час зустрічі були вислухані промови керівників факультету та кафедри, в яких вони висвітлили важливість вибору дисциплін згідно із особистими інтересами та академічними цілями кожного студента. Пріоритетним завданням було допомогти студентам зробити обдуманий та відповідальний вибір, сприяючи їхньому особистому й професійному зростанню.

Після офіційної частини заходу відбулася дискусія, під час якої студенти мали можливість задавати запитання та отримувати консультації від експертів. Ця діалогова платформа надала студентам можливість краще розуміти, як вибір конкретних дисциплін може вплинути на їхнє навчання та майбутню кар’єру.

Зустріч із деканом факультету фармацевтичних технологій та менеджменту та завідувачем кафедри технологій фармацевтичних препаратів виявилася плідною та важливою для студентської спільноти. Вона надала цінний інсайт та настанови щодо вибору дисциплін вільного вибору, сприяючи більш обдуманому підходу до навчання та плануванню майбутньої кар’єри.