26 червня 2023 р. академічна мобільність

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ
✅ На сьогодні для освітніх та наукових установ нашої країни дуже важливим є взаємопідтримка, дружба, співробітництво, спільні проекти та досягнення.
✅ Національний фармацевтичний університет. Офіційно співпрацює із багатьма навчальними закладами за кордоном, але партнери та друзі в Україні є не менш важливими!!!
✅ Завдяки Договору про співробітництво між нашим Університетом та Національним університетом “Львівська політехніка” (м.Львів), який включає і академічну мобільність для здобувачів та викладачів, вдалося провести ряд наукових досліджень та обмінятися досвідом із співробітниками кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології НУ “Львівська політехніка”.
▪️ Здобувач 3 курсу ОП “Технології фармацевтичних препаратів” Андрій Гавлієвський зміг практично підтвердити свої наукові розробки, що були ним напрацьовані протягом року.
▪️ Завідувач кафедри технології фармацевтичних препаратів проф. Олександр Кухтенко та доцент кафедри Дмитро Солдатов разом із завідувачкою кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології НУ “Львівська політехніка” проф. Вірою Лубенець, співробітниками (доц., к.фарм.н., доценти Кричковська Аеліта, Заярнюк Наталія, Конечна Роксоляна, д.х.н., проф. Стасевич Марина, к.х.н. , доценти Хом’як Семен, Стадницька Наталія, д.х.н., доц. Половкович Святослав) та аспірантами кафедри обговорили ряд актуальних питань пов’язаних із освітніми, науковими та професійними напрямками роботи наших навчальних закладів за спеціальністю 226 “Фармація, промислова фармація”.
Тільки вперед! Тільки Перемога!
26 червня 2023 р. академічна мобільність 26 червня 2023 р. академічна мобільність 26 червня 2023 р. академічна мобільність 26 червня 2023 р. академічна мобільність 26 червня 2023 р. академічна мобільність 26 червня 2023 р. академічна мобільність 26 червня 2023 р. академічна мобільність 26 червня 2023 р. академічна мобільність 26 червня 2023 р. академічна мобільність