25 вересня 2023 р. участь доцента Дмитра Солдатова у стажуванні в Опольському університеті (м.Ополе, Польща)

Успішно завершено участь представника Національного фармацевтичного університету в міжнародному проекті!

З 11 по 22 вересня 2023 року наш співробітник, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри технологій фармацевтичних препаратів Дмитро Солдатов відвідав Опольський Університет у Польщі в рамках заходу “Intensive English language course”. Ця подія була організована як частина проекту “Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM”.

Під час цього заходу він успішно покращив свої мовні навички та отримав сертифікат, підтверджуючи свій успішний закінчений курс.

Метою цього заходу було підвищення компетентності та розвиток мовних навичок, необхідних для встановлення міжнародної співпраці, проведення спільних науково-дослідницьких проектів та сприяння академічній взаємодії.

У заході брали участь 15 представників 6 університетів.

Ми пишаємося Дмитром Павловичем за активну участь у цьому заході та розвиток міжнародних зв’язків нашого університету. 🎓🌏