25 вересня 2020 Всесвітній день фармацевта

Всесвітній день фармацевта 3 курс Технології фармацевтичних препаратів

Всесвітній день фармацевта

«Цього року ми відзначаємо наш 10-й Всесвітній день фармацевта. Ми прагнемо показати, як фармацевти роблять внесок у світ, де кожний отримує користь від доступу до безпечних, ефективних, якісних та доступних за ціною ліків та медичних технологій, а також фармацевтичних  послуг», заявив президент FIP Домінік Джордан.

(https://www.apteka.ua/article/565666)

Цього дня викладачі кафедри доц. Сайко І.В., доц. Трутаєв С.І. та студенти спеціальності ТФП 3, 4 та 5 курсів спеціальності ТФП отримали взаємні привітання з нагоди 10-ї річниці Всесвітнього дня фармацевта.

Було звернуто увагу питанням цінності професії в сучасних умовах і особливо під час карантину, коли відбуваються активні пошуки нових препаратів спрямованих на боротьбу з вірусом та його згубного впливу на організм людини.

Кафедра Технологій фармацевтичних препаратів
вітає всіх працівників фармацевтичної галузі
з 10-м Всесвітнім днем фармацевта !!!