24 жовтня – день Організації Об’єднаних Націй

Карантин, не час для зупинки навчального процесу, про що свідчить належна організація та проведення (он-лайн) занять для студентів всіх спеціальностей, форм навчання та по окремо для кожної академічної групи. Освітній процес із застосуванням дистанційних технологій навчання є невід’ємною складовою для безперервного проведення занять у таких складних та невизначених умовах сьогодення. Викладачі кафедри технологій фармацевтичних препаратів на своїх он-лайн заняттях намагаються максимально наблизити заняття з застосуванням дистанційних технологій навчання до аудиторних занять проведених у стінах університету.

Відповідальний за виховну роботу кафедри доц. Сергій Трутаєв для різнобічного розвитку студентів, як майбутніх спеціалістів своєї галузі, звертає увагу до тем, які можуть збільшувати обізнаність студентів. Для цього був виокремлений час на он-лайн занятті з 4 курсом групою №7 спеціальності фармація та підготовлено доповіді студентами Анастасія Шестер та Єлена Шмалій, які були презентовані та обговорені. Теми доповідей: «10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я» та «24 жовтня – день Організації Об’єднаних Націй». Було запропоновано надалі організувати такий формат проведення ознайомлення з тематикою, що викликає інтерес.

24 жовтня – день Організації Об’єднаних Націй 24 жовтня – день Організації Об’єднаних Націй