20 лютого 2023 р. відбулося розширене засідання клубу “Говоримо українською”

У НФаУ 20 лютого 2023 р. відбулося розширене засідання клубу “Говоримо українською”
До Дня пам`яті героїв Небесної сотні і Міжнародного дня рідної мови проведено розширене засідання клубу “Говоримо українською”, яке розпочала вітальним словом помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації, кандидат соціологічних наук, доцент Ольга НАЗАРКО.

20 лютого 2023 р. відбулося розширене засідання клубу “Говоримо українською”
Про події Революції Гідності восени 2013-го та взимку 2013-14-го років, коли український народ довів свою гідність, відданість свободі, заплативши однак за такі цінності найвищу ціну – життям 107 учасників акції протесту, Героїв України, названих Небесною Сотнею, нагадав голова студентського самоврядування НФаУ Іван КАПРІОР.

20 лютого 2023 р. відбулося розширене засідання клубу “Говоримо українською”
Привітала з Міжнародним днем рідної мови, який відзначається щорічно 21 лютого, від усього студентства заступник Голови конференцій студентів НФаУ Аміра АВАД. Аміра підкреслила, що українська мова одна з наймелодійніших і найбагатших мов світу.
На зустрічі пролунали власні вірші поетеси, голови Золочівської районної молодіжної організації «Бужани» Катерини ТИХОНОВОЇ, поета, лауреата літературних премій Пантелеймона Куліша, Леоніда Глібова, члена товариства письменників і журналістів ім. Івана Франка Станіслава НОВИЦЬКОГО, публіцистика журналіста, редактора програм радіо харківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії Романа КРИВКО, вірш Ф. Пантова «Любіть рідну мову» у виконанні здобувачів вищої освіти 2 курсу, іноземців – Ель Хажжамі Нада та Харруш Хамза.

У зустрічі і створенні «хмари слів» за відповідями на запитання: «Що для мене українська мова?» прийняли участь здобувачі вищої освіти другого курсу освітньої програми Технології фармацевтичних препаратів Микита ОВСІЄНКО, Єлисей ПОНОМАРЬОВ, здобувачка вищої освіти першого курсу ОП ТФП Поліна ПОЛТАВСЬКА і куратор 2-го курсу ОП ТФП доцент закладу вищої освіти кафедри Технологій фармацевтичних препаратів Антоніна СІЧКАР.