19-21 квітня 2023 р. XХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

В роботі конференції активну участь приймали здобувачі вищої освіти – учасники СНТ. Від кафедри Технологій фармацевтичних препаратів було надано 22 тези.

Ковчуг Юрій (ОП ТФП, 5 курс, наукові керівники: к. фарм.н., доцент ЗВО кафедри ТФП Манський О.А., к. фарм.н., доцент ЗВО кафедри ТФП Сайко І.В.) виступив з пленарною доповіддю на тему «Обґрунтування складу і технології очних крапель для застосування в офтальмології» в рамках I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Фармація, промислова фармація».

За результатами виступу на секційному засіданні СНТ Дипломом І ступеня нагороджено Ізмайлову Дар’ю (ОП ТФП, 3 курс, науковий керівник: Кухтенко О.С., д.фарм.н., професор ЗВО, завідувач кафедри ТФП); дипломом ІІ ступеня нагороджено Дурихіну Вікторію(ОП ТФП 5 курс, науковий керівник: Кухтенко О.С., д.фарм.н., професор ЗВО, завідувач кафедри ТФП), Гербі Амель (ОП Фармація, 5 курс, науковий керівник: к. фарм.н., доцент ЗВО кафедри ТФП Січкар А.А.). Дипломами ІІІ ступеня нагороджено Колтунову Марію (ОП Фармація, 5 курс, науковий керівник: к. фарм.н., доцент ЗВО кафедри ТФП Ніколайчук Н.О.) та Кузьміна Дмитра (ОП ТФП, 3 курс, науковий керівник: Кухтенко О.С., д.фарм.н., професор ЗВО, завідувач кафедри ТФП). Грамотами нагороджено Віслогузову Діану(ОП ТФП, 5 курс, науковий керівник: к. фарм.н., доцент ЗВО кафедри ТФП Ніколайчук Н.О.), Гавлієвського Андрія (ОП ТФП, 3 курс, науковий керівник: Кухтенко О.С., д.фарм.н., професор ЗВО, завідувач кафедри ТФП), Галесову Єлизавету (ОП ТФП, 5 курс, науковий керівник: к. фарм.н., доцент ЗВО кафедри ТФП Сайко І.В.), Ільєнкова Віталія (ОП ТФП, 5 курс, науковий керівник: к. фарм.н., доцент ЗВО кафедри ТФП Січкар А.А.), Лук’янченко Анну (ОП Фармація, 4 курс, науковий керівник: Кухтенко О.С., д.фарм.н., професор ЗВО, завідувач кафедри ТФП), Марчишина Володимира (ОП ТФП 3 курс, науковий керівник: Кухтенко О.С., д.фарм.н., професор ЗВО, завідувач кафедри ТФП), Колесник Вікторію (ОП ТФП, 5 курс, науковий керівник: к. фарм.н., доцент ЗВО кафедри ТФП Ніколайчук Н.О.), Стеценко Дмитра (ОП ТФП, 5 курс, науковий керівник: к. фарм.н., доцент ЗВО кафедри ТФП Січкар А.А.), Пальчак Любов (аспірант кафедри ТФП, науковий керівник: Кухтенко О.С., д.фарм.н., професор ЗВО, завідувач кафедри ТФП).

Скачати збірник матеріалів конференції, дипломи, грамоти, сертифікати учасника конференції можна за наступним посиланням:

Ми вітаємо всіх учасників, пишаємось їх досягненнями і бажаємо подальших творчих успіхів у розвитку вітчизняної фармації!