Зустріч випускників медичних та фармацевтичних коледжів з представниками ПАО “Хімфармзавод “Червона зірка”

Зустріч випускників медичних та фармацевтичних коледжів з представниками  ПАО "Хімфармзавод "Червона зірка"

Проведена зустріч випускників медичних та фармацевтичних коледжів із вітчизняними фармацевтичними виробниками.

Цього разу спікери із ПАО “Химфармзавод “Червона зірка” розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості роботи підприємства, виробництво лікарських засобів, вимоги до майбутніх фахівців та перспективи працевлаштування у дружній фармацевтичній родині ПАО “Химфармзавод “Червона зірка”.

У заході прийняли участь більше 100 випускників медичних та фармацевтичних коледжів.