Участь у тематичному online День відкритих дверей

День відкритих дверей у Національному фармацевтичному університеті

8.11.2020 р. проф. Гладух Євгеній Володимирович, доц. Солдатов Дмитро Павлович та завідувач кафедри доц. Кухтенко Олександр Сергійович провели разом з приймальною комісією НФаУ тематичний online День відкритих дверей, який був присвячений освітній програмі «Технології фармацевтичних препаратів» спеціальності 226 «Фармація».

Співробітникам кафедри було дуже приємно поспілкуватися із активною молоддю України, що розглядає можливість поступити до Національного фармацевтичного університету. Вступникам розповіли про особливості вступу та навчання в Національному фармацевтичному університеті на освітній програмі “Технології фармацевтичних препаратів”; поділилися таємницями фармацевтичної технології; надали вичерпну інформацію щодо працевлаштування і майбутніх перспектив та відповіли на усі запитання!

Чекаємо на нову зустріч!