Учасники LXXII міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальные проблемы современной медицины и фармации 2018», м. Мінськ, Білорусь (квітень 2018 р.)

LXXII міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальные проблемы современной медицины  и фармации 2018», м. Мінськ, Білорусь (квітень 2018 р.).

Садиков Тімур, факультет підготовки іноземних громадян, Фм13(5,0д)снг-02, LXXII Международная научно-практическая конференция студентов и молодых ученых «Актуальные проблемы современной медицины и фармации 2018», БГМУ г. Минск – учасник конференції.

Жураєв Мухаммад, факультет підготовки іноземних громаняд, Фм13(5,0д)снг-05; LXXII Международная научно-практическая конференция студентов и молодых ученых «Актуальные проблемы современной медицины и фармации 2018», БГМУ г. Минск – учасник конференції.