З 14 по 16 грудня 2020 року викладачами кафедри технологій фармацевтичних препаратів та кафедри косметології і аромалогії було проведено ряд лекції для випускних курсів студентів медичних та фармацевтичних коледжів України.

В наш час обмежень, пов’язаних із введенням карантину, дуже актуальним є підтримка дружніх та партнерських відносин із нашими друзями і колегами.

Ми із задоволення відгукнулися на прохання керівництва Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу та протягом трьох днів поспілкувалися зі студентам про особливості технології промислового виробництва таблеток та екстрактів, визначили новітні тенденції у розробці косметичних засобів для догляду за порожниною рота.

А скільки було запитань!!! Завжди приємно, коли твоя доповідь викликає дискусію! Після кожної лекції наші спікери із задоволенням відповідали на запитання щодо технології, косметичної продукції тощо.

Дякуємо за підготовку лекції нашім спікерам – доцентам кафедри технології фармацевтичних препаратів Солдатову Д.П. і Січкар А.А. та доцентам кафедри косметології і аромалогії Кухтенко Г.П і Мартинюк Т.В.

Особливо подяка керівництву Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу, Рівненській медичної академії, Шосткінського фахового медичного коледжу та фаховому коледжу Національного фармацевтичного університету за допомогу в організації наших лекцій та залучення студентства. Ви найкращі!!!)

Лекції для випускних курсів студентів медичних та фармацевтичних коледжів України Лекції для випускних курсів студентів медичних та фармацевтичних коледжів України